Kanały wentylacyjne

Rekuperatory

System Climaver

System Spiro

System Spiro

System Spiro

Rozwój nowych technik wykonywania przewodów powietrznych był zawsze ukierunkowany na zaspokojenie coraz większych wymagań co do jakości dostarczanego powietrza, oszczędności energii i sprawności instalacji. W wyniku długoletnich prac badawczych mających na celu stworzenie jak najdoskonalszych systemów przesyłu powietrza powstały systemy wentylacyjne CLIMAVER, które wykonuje się w oparciu o zastosowanie płyt CLIMAVER.

Przewody wentylacyjne sztywne-ocynkowane (izolowane)

Przewody wentylacyjne Sztywne-Spiro

Przewody izolowane termicznie i akustycznie, specjalnie zaprojektowane do transportu powietrza w instalacjach wentylacji i klimatyzacji. Dzięki perforacji przewodu wewnętrznego redukują hałas powstający w instalacji oraz tworzy dobrą izolację termiczną. Tłumi drgania instalacji. Powłoką izolacyjną jest wełna mineralna, natomiast osłonę zewnętrzną stanowi wielowarstwowa powłoka z laminowanego aluminium wzmocniona włóknem szklanym.

Wykonane są z blach ocynkowanych gładkie wewnątrz, (tworzą minimalne opory przepływu powietrza). Kanały można układać na nieużytkowym poddaszu, przy ściance kolankowej, w przestrzeni sufitu podwieszanego. Można odpowiednio izolować otuliną aluwełną Sleeve.

Nawiew i wyciąg powietrza z poszczególnych pomieszczeń realizujemy poprzez zawory sufitowe (potocznie nazywane anemostatami – możliwa częściowa regulacja wydatku powietrza) lub kratki ścienne.

Produkt posiada europejskie atesty na niepalność:

  • Polski Atest Higieniczny

  • Deklaracja Zgodności z polskimi normami PN-EN 13180:2002

O firmie

Realizacje

Kontakt

Siedziba firmy: Skierniewice, Ul. Jana Brzechwy 8 | Tel. +48 721-821-806 | e-mail: wentylacja@op.pl

Oddział: Warszawa, Ul. Broniewskiego 28 | Tel. +48 721-821-806 | e-mail: wentylacja@op.pl

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone