Kanały wentylacyjne

Rekuperatory

System Climaver

System Spiro

Kanały wentylacyjne

Kanały wentylacyjne zalewane w stropach.

Cechy:

Ułożenie:

Zastosowanie wentylacji mechanicznej według systemu rozdzielczego zalewanego w stropach powoduje, że intensywność powietrza możemy w pełni dostosować do potrzeb osób przebywających w budynku – intensywność wentylacji możemy ustawić ręcznie albo automatycznie.

Wykonane są z wysokiej jakości materiału który zapewnia pełną higienę instalacji. Warstwa wewnętrzna rury wentylacyjnej posiada właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne.

Elastyczne rury są na zewnątrz faliste, wewnątrz gładkie, co daje niskie opory powietrza. Technologia wykonania przewodów powoduje, że w znacznym stopniu tłumią szum wentylatorów.

Istnieje możliwość czyszczenia kanałów wentylacyjnych odpowiednimi urządzeniami. Przewody umieszczane są na stropie, w warstwie izolacji termicznej, przez co nie kolidują z innymi instalacjami. Na System rozdzielczy elastycznego rozprowadzania powietrza składa się:

Rura wentylacyjna odznacza się wysoką wytrzymałością pierścieni i dzięki swej dużej elastyczności układania może być w dowolnym przebiegu i o odpowiednich łukach pod lub na stropie betonowym.

01. Przewód wentylacyjny w średnicach zewnętrznych 50mm lub75mm w zależności od wylewki
02. Skrzynki rozprężne – służące do połączenia rur wentylacyjnych z anemostatem nawiewnym lub wywiewnym.
03. Skrzynki rozdzielne – służące do połączenia kanałów wentylacyjnych pod rekuperacje. Pozwalając na dowolne ułożenie systemu wentylacji nawiewno – wywiewnej
04. Osprzęt, akcesoria montażowe i wykończeniowe.

O firmie

Realizacje

Kontakt

Siedziba firmy: Skierniewice, Ul. Jana Brzechwy 8 | Tel. +48 721-821-806 | e-mail: wentylacja@op.pl

Oddział: Warszawa, Ul. Broniewskiego 28 | Tel. +48 721-821-806 | e-mail: wentylacja@op.pl

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone